Ikonka_vlajka_CR Ikonka_vlajka_PL
Ikonka_vlajka_GB
Slide_show_button Slide_show_button Slide_show_button Slide_show_button Slide_show_button Spodek_loga
DOMŮ
EXOVÝROBKY
HUTNÍ MATERIÁL
AUTODOPRAVA
OSTATNÍ SLUŽBY
Slide_show_left Slide_show_right
ÚVOD
AKTUALITY
KATALOG
ZAK. PRÁCE
FOTOGALERIE
KONTAKT

Hutní materiál / Katalog


ÚVOD
OBSAH
NÁPOVĚDA
STAŽENÍ
Kvartex spol. s r.o. on-line katalog Hutního materiálu v. 3.0.4 (beta - zkušební)
Nápověda:
1. Rozhraní katalogu
2. Vyhledávání v katalogu
3. Aktuálnost informací

Rozhraní katalogu

Rozhraní našeho nového katalogu vychází z podstatné části ze starého provedení. Díky tomu nebudete mít problém si zvyknout na jeho novější verzi.

Po levé straně naleznete rychlé odkazy na úvodní stránku, kde můžete pohodlně vyhledávat požadovanou položku, obsah katalogu, kde naleznete kompletní obsah všech položek zveřejněných v katalogu, nápověda a stažení, kde si pomocí jednoduchého formuláře lehce zobrazíte / uložíte ceník našich položek, či celý katalog.

ÚVOD
Na úvodní stránce je starý známý Vyhledávací formulář. Chcete-li si zobrazit všechny dostupné jackly, jednoduše vyberte jako Typ položky Jackl a to buď čtvercový, či obdélníkový a klikněte na tlačítko Vyhledat. V okamžiku se Vám zobrazí náš sortiment jacklů.
TIP: V seznamu položek, které se Vám zobrazí po kliknutí tlačítka Vyhledat můžeme použít vyhledávání pomocí webového prohlížeče (standardně klávesovou zkratkou CTRL+F (find).
Víte-li, že potřebujete konkrétní položku (např. Jackl 15x15x2), lze využít 2 cesty: A)položku najít v rozebíracím seznamu Položka, či efektivnější způsob B)zapsáním alespoň části hledané položky do kolonky Vyhledat položku pod textem.
Poslední možností je vyhledávání položek dle našich vnitrofiremních čísel. Tato možnost je dostupná spíše pro pracovníky naší společnosti

OBSAH
Záložka obsah vytvoří přehledný seznam všech našich položek, včetně rozdělení do sekcí podle typu položky. Po kliknutí na zvýrazněné číslo položky se dostanete na výpis detailu dané položky.
TIP:Opět lze využít klávesové zkratky CTRL+F a vyhledávat v obsahu požadovanou položku.

NÁPOVĚDA
Nápověda Vám zobrazí detailní instrukce, které nyní čtete :)

STAŽENÍ
Sekce pro stažení katalogu oceníte především, pokud chcete mít alespoň drobný přehled o rozsahu našeho sortimentu, včetně našich cen.
Nově jsme zařadili i možnost stáhnutí pouze řádkového ceníku, který asi využijete nejvíce.
Stačí vybrat požadovaný formát exportu - ať už webovou stránku, či textový / tabulkový procesor.
Pokud máte zájem pouze o část našeho sortimentu i na tuto možnost jsme mysleli a před potvrzením exportu lze zůžit výběr pouze na požadovaný typ položek.

Poslední věcí, na kterou si Vás dovolíme upozornit je zelené tlačítko v pravém dolním rohu Vašeho okna webového prohlížeče. Jelikož může náš katalog občas být delší než okno Vašeho prohlížeče a kolečko u myši šetříme, tak kdykoliv budete potřebovat v delším okně skočit opět na ovládací prvky v levém menu, stačí kliknout na toto tlačítko s označením NAHORU.

Copyright © Kvartex spol. s r.o. 2012 - 2024
NAHORU
Copyright © 2008-2017 Kvartex spol. s r.o. All Rights Reserved.
ikonka google plus